עם מי אנחנו עובדים?


עם מי אנחנו עובדים

אנחנו בחברת הפוליש והניקיון שלנו עובדים עם מגוון רחב של לקוחות, נפרט אותם לפניכם.

המגזר העסקי

אנו עובדים עם בתי ספר, משרדים, מפעלים, מתנסים, בתי מלון ועסקים שונים הדורשים את שירותנו במשך כל השנה באחזקה וניקיון של המבנה שלהם, אנו עושים פוליש תקופתי ברצפות הדורשות זאת עקב דריכה מוגברת של אנשים ולקוחות דבר אשר מצריך טיפול תקופתי, ניקיון לאחר שיפוץ מבנים ומשרדים, ניקיון לפני כניסה למבנה חדש.

המגזר הפרטי

אנו עושים ניקיון דירות ובתים, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון לפני מעבר דירה או ניקיון בדירה קיימת, פוליש ברצפות המעניק ברק ויוקרה לבית, ניקיון ופוליש בחדרי מדרגות וחדרי לובי, ניקוי ראשוני ויסודי לבניינים חדשים או שעברו שיפוץ כללי וניקיון יסודי נדרש שם.

אנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות, אם זה חד פעמי או התקשרות ארוכת טווח הדורשת טיפול וניקיונות חוזרים מסיבות שונות.

אנו בחברת הניקיון שלנו מקפידים לעבוד אך ורק עם החומרים החזקים והטובים ביותר שקיימים וזאת על מנת להבטיח תוצאות מושלמות של איכות הניקיון והברק שהוא משאיר אחריו, אנו לא מתפשרים על איכות וטיב העבודה, אמינות, איכות ומקצועיות זה המוטו שלנו, לקוח מרוצה זו ההצלחה שלנו.

אנו עושים כל מאמץ בחברת הניקיון שלנו לספק את העבודה בזמן הקצר ביותר ולשם כך עומדים לרשותנו צוות עובדים מקצועיים העובדים בשיתוף פעולה בכדי לקצר את משך זמן העבודה ולספק ללקוח את מבוקשו בזמן הקצר ביותר שאפשר, זמן זה כסף וחבל לבזבז זמן, אנו לא מושכים את הלקוחות ימים שלמים אלא עושים כל מאמץ לסיים את המשימה בזמן הקצר ביותר תוך הבטחת תוצאות טובות ומושלמות לבית נקי ומבריק כמו שהלקוח מצפה לו.