פוליש קריסטל


פוליש קריסטל. הברקה קריסטלית בחברת פוליש וניקיון

פוליש קריסטל. המקצוענים יודעים איך להבריק את הרצפה שלכם בצורה מקצועית עם עמידות לאורך זמן לקריסטל יתרונות רבים הרצפה נראית תמיד יוקרתית אינה נפגמת מגרירת חפצים ורהיטים אינה משאירה סימנים ושריטות

 

פוליש קריסטלי. לכל סוגי המרצפות והאבן המקצוענים חברת פוליש מתמחים בעבודות קריסטל או בשמו המתוקן הברקת קריסטל. שהינו אחד הסוגים הנפוצים יותר בפוליש לרצפות. קריסטל הוא לא סתם עוד פוליש חיצוני לרצפות אלא תהליך מורכב של החדרת חומרים קריסטלים לתוך עומק המרצפת תוך שימוש בחומרים איכותיים בעלי עמידות לאורך זמן.
לאחר טיפול כזה לרצפות אצל חברת פוליש וניקיון הרצפה שלכם נראית מבריקה איכותית יוקרתית ומבריקה במיוחד לאחר טיפול פוליש קריסטלי נמרחת על הרצפה עוד שכבה של סילר מיוחד שמגן על הרצפה מפני חדירת נוזלים לא רצויים והתקבעות של כתמים הנוצרים מחומרים לא בריאים.

פוליש קריסטל מקצועי

צריך לדעת לבצע פוליש קריסטלי לבית ובמקצוענים פוליש וניקיון נמצאים המומחים לעשות את זה למשל חשוב לבצע קריסטל על רצפה נקייה ויבשה לגמרי היא מתבצעת על כל אריח בנפרד דבר הדורש מיומנות עבודה ודיוק ברמה גבוהה מאוד בניגוד לפוליש מסוגים אחרים פוליש קריסטלי דורש חידוש רק אחת למספר שנים ולא כמו בפוליש פשוט. חשוב לבצע את עבודת הפוליש קריסטל ברמת דיוק גבוהה ביותר בכדי לקבל תוצאה אחידה ומבריקה בצורה מושלמת לכל הרצפה המקצוענים פוליש וניקיון יודעים לעשות את זה כמו שצריך כי אצלנו שמים דגש על כל אריח גם אלה שלא רואים תמיד העבודה מתבצעת בצורה דייקנית בכדי להגיע לתוצאה המושלמת ביותר שמגיע ללקוח תמורת כספו רצפה מבריקה והחיוך המרוצה זה הסיפוק שלנו יוצא שכל הצדדים יוצאים מרוצים חברת פוליש המקצוענים מתמחים בביצוע פוליש קריסטלי לכל סוגי המרצפות והאבן,

הברקה קריסטליתפוליש קריסטל לבית

פוליש קריסטל. הברקת קריסטל אז מה זה פוליש קריסטל?

בשנות השמונים המודעות לחידוש המרצפות והברקתם היתה נמוכה מאוד האלטרנטיבות שהיו אז להברקת המרצפות היה פוליש ווקס חם ממש כמו שעווה היינו מחממים ווקס עד שהיה נהיה לנוזל דליל ורק אז היה אפשר לצפות את המרצפות בווקס לפני  20 שנה התחיל השנוי הגדול הגיע לארץ פטנט שמספק הברקת מרצפות ברמה גבוהה שזכה לשם קריסטל והיתרון הבולט שהוא מחזיק לאורך שנים ומספק מראה מרשים למרצפות. את הפעולה הקריסטל אנו מבצעים בעזרת חימום והחדרת החומר לתוך המרצפות בעזרת מגנזיום וחומרים קריסטלים. חברת פוליש המומחים מתמחה בהברקות קריסטל וקס לרצפות סילר צפוי מרצפות ואטימתם בחומרים נוגדי ספיגה ועוד מגוון פתרונות לניקוי והברקת הרצוף גם אם יש לכם מרצפות עם כתמים קשים אנו מבצעים טיפולים מתאימים ומסירים את כל הכתמים או השחיקה שנוצרה על המרצפות לאורך השנים אם אתם לא אוהבים מראה ממש מבריק אנו יכולים להגיע לרמת גימור מט משי לפי דרישת הלקוח אנו המקצוענים חברת פוליש נשמח לבצע לכם פוליש קריסטל לבית או בעסק הברקת מרצפות שתחזיק לאורך שנים וגם שתספק למרצפות הגנה מפני שחיקה המקצוענים לשירותכם ולמענכם לכל עבודה אפשרית בתחום פוליש וניקיון.


פוליש קריסטל לבית

חברת ניקיון המומחים בכל סוגי ניקיון ופוליש חברת ניקיון ותיקה בתחום חברת ניקיון מקצועית עם מיומנות בכל תחום שנדרש מחברת ניקיון בתים ניקיון אחרי שיפוץ ניקיון דירות. ניקיון לפני מעבר דירה ניקיון בית חדש כל סוגי פוליש רצפות פוליש קריסטלי וקס ועוד אנו מתחייבים לחומרי ניקיון איכותיים מבטיחים ניקיון ברמה גבוהה ביותר.

ניקיון ופוליש לבית חדש ישן ואחרי שיפוץ | כל סוגי פוליש לרצפות| 

בין השירותים שחברת המקצוענים כל סוגי ניקיון ופוליש מציעים

•ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש. ניקיון דירות
•ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון בתים חדשים.
•חידוש רצפות. פוליש רצפות. ניקוי רצפות
•הברקת רצפות
•פוליש קריסטל
•פוליש וניקיון 
•פוליש וקס
•הסרת שטיחים ודבק מרצפה
 +מחלקת צבע

מחלקת צבע: צביעת דירות וחדרי מדרגות ע"י צבעים מקצועיים.
פינוי פסולת מדירות וממקלטים מרוהטים או ריקים.

וזה רק חלק משירותי ניקיון של המקצוענים חברת ניקיון ופוליש ניקיון בתים חדשים ישנים ואחרי שיפוץ.
כל סוגי פוליש רצפות חברה מקצועית ומומלצת טל. 0526228855. פריסה ארצית מדרום ועד צפון.

ממליצים עלינו חייגו. 0526228855 

ניקיון אחרי שיפוץ

shine-floor-waxingolf-housesחברת פולישפוליש קריסטל