ניקיון ופוליש לרצפה


ניקיון ופוליש לרצפה. בחברה לכל סוגי ניקיון ופוליש


ניקיון ופוליש לרצפה
. הוא חלק חשוב מניקיון הבית כולו כאשר הרצפה מבהיקה בניקיונה, הדבר תורם להשלמת המראה הנקי של הבית ותורם לאיכות החיים של בני הבית, ולהפך. ניקיון רצפה אינה משימה מורכבת, אך היא דורשת מעט תשומת לב. אין זה משנה באיזה סוג ריצפה מדובר, כיוון שכל סוג רצפה יש לתחזק באופן שוטף על ידי החומרים הנכונים. טיפול שוטף ועקבי ברצפה, יתרום למראה

פוליש אקריליליטוש רצפותניקיון ופוליש לרצפה                                                                                                                       

איך לשטוף?

בכדי להגיע לתוצאות אפקטיביות בכל מה שנוגע לניקיון ריצפה, יש להקפיד על שטיפה יסודית אחת לשבוע. קודם השטיפה, יש להוציא את האבק והחול שהגיעו אליה בעיקר מחוץ לבית, בעזרת מטאטא או שואב אבק. הטאטוא הוא אחד המלאכות החשובות ביותר, בכדי להבטיח תוצאה מושלמת לאחר השטיפה. מסיבה זו, אין לחפף ויש להרים חפצים, כיסאות או רהיטים, בכדי להגיע לכל המקומות בהם הצטברו אבק ולכלוך. בצורה כזו השטיפה תיעשה על ריצפה נקייה מפירורי לכלוך ואבק, והיא לא תהיה עוד פעולת של מריחת לכלוך, אלא של ניקיון.


על מה לשים לב?

מעבר לטכניקת הניקיון, כאשר ניגשים לניקיון ופוליש לרצפה, יש לשים לב לסוג הרצפה, משום שכל סוג ריצפה דורש טיפול שונה. לדוגמא: למרצפות גרניט ופורצלן נדרשים חומרי ניקיון על בסיס אלכוהול, תוך שימוש במטליות מיוחדות. כאשר מנקים מרצפות שיש, העשויים למעשה מחומר טבעי, יש להימנע משימוש בחומרים בעלי חומציות רבה. כמו כן, מומלץ לבצע פוליש וליטוש אבן אחת לתקופה מסוימת, מה שיתרום לשמירה עליהם מפני שריטות ושחיקה, ויעניק להם מראה נקי וחדש. פרקט ולינולאום גם נפוצים בבית ודורשים אף הם טיפול מיוחד. לניקוי פרקט, אין להשתמש בחומרי ניקיון על בסיס כימי או בעלי חומציות. בכדי להשיג תוצאות אפקטיביות, יש להשתמש במטלית ריצפה חד פעמית או הטבולה במים בלבד, סחוטה מעט. במידה ונשפכו נוזלים על הפרקט יש לספוג אותם מידית. 

מתי להזמין חברת ניקיון ריצפה?

במידה והרצפה נפגמה, או שאינכם מגיעים לתוצאות אפקטיביות לאחר ניקיונה, זה הזמן להזמין חברה לניקיון ופוליש לרצפה. לחברה יש את הכלים, הידע והניסיון, בכדי להעניק לרצפה מראה חדש, וכן להגן עליה מפני כתמים.

ניקיון ופוליש לרצפה. במקצוענים חברת ניקיון ופוליש

shinyFloorחברת פולישניקיון ופוליש לרצפה

חברת ניקיון המקצוענים בכל סוגי ניקיון ופוליש חברת ניקיון מהוותיקות בתחום חברת ניקיון מקצועית עם מיומנות בכל תחום שנדרש מחברת ניקיון. ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון דירות. ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש. כל סוגי פוליש רצפות. פוליש קריסטל. וקס ועוד אנו מתחייבים לחומרי ניקיון איכותיים מבטיחים ניקיון ברמה גבוהה ביותר.

כל סוגי פוליש לרצפות | כל סוגי ניקיון | ניקיון בתים 

בין השירותים שחברת ניקיון לכל סוגי ניקיון ופוליש מציעים

• ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש
• הברקת רצפה
• ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון בתים חדשים. ניקיון דירות
• חידוש רצפות. פוליש רצפות. ניקוי רצפות
• פוליש קריסטל
• פוליש וקס
• הסרת שטיחים ודבק מרצפה
• פוליש וניקיון

  • מחלקת צבע: צביעת דירות וחדרי מדרגות ע"י צבעים מקצועיים.
  • פינוי פסולת מדירות וממקלטים מרוהטים או ריקים.

וזה רק חלק מהשרותים של המקצוענים חברת ניקיון ופוליש. חברת פוליש. מקצועית ומומלצת
חייגו. 0526228855 לחברת ניקיון. בפריסה ארצית מדרום ועד צפון

ניקיון ופוליש לרצפה
shine-floor-waxingolf-housesניקיון ופוליש לרצפהניקיון לדירות חדשות