מהו העיתוי לניקיון שטיחים?


השטיחים- חלק אינטגרלי מהבית או המשרד

השטיח מוכתם? יש עליו סימני לכלוך קשים? הוא נראה כבר בלוי ודהוי? מאובק? כל אלה מעידים פה אחד על כך שהגיע הזמן לעשות ניקיון שטיחים. השטיחים, כפי שרבים וודאי שמים לב, הם בעלי נוכחות מרשימה בכל מקום בו בחרו לשים אותם. בסלון, בחדר הילדים, בחדר השינה, בפרוזדורים ועוד. השטיחים הופכים להיות חלק אינטגרלי מהרצפה, ועליהם מתרחשת כל הפעילות היומיומית. גם במשרדים רבים בוחרים לרהט את המשרד או את חדר ההמתנה בשטיח. שטיח מסמל יוקרה, והוא גם יוצר ומשרה אווירה שקטה ונעימה.

בעיית הלכלוך והאבק בשטיחים

בגלל שהשטיחים משמשים אותנו לאורך כל שעות היום, הם גם צוברים לכלוכים כאלה ואחרים הנדבקים אליהם בעקשנות מפליאה. בין אם זה מאכל שנפל, משקה שנשפך או קשקוש של ילד הדורשים ניקיון שטיחים. כמו כן, שטיח שלא טופל כיאה צובר אבק רב, בין אם  הוא נראה לעין ובין אם לא. האבק נוצר מדריכות של אנשים על השטיח, והדבר נמצא פעמים רבות לכלוך ואבק אותו הם הביאו מהרחוב וממקומות שאינם נקיים. חשוב להבין שכאשר משאירים שטיח עם הלכלוך או עם האבק, הוא מעלה לאחר זמן ריח רע ופוגם בבריאותם של הנוכחים בחדר. גם כאשר השטיח דהוי או מרופט המראה אינו מלבב ומזמין.

חברת ניקיון שטיחים

את בעיות הלכלוך, המראה והאבק ניתן כיום לפתור בדרך פשוטה מאד, כל שצריך לעשות הוא ליצור קשר עם חברת ניקיון דירות מקצועית. כיום השירות של ניקיון שטיחים הוא חלק בלתי נפרד מסל השירותים אותו מציעות חברות הניקיון השונות. חברת הניקיון תגיע עד לבית הלקוח, יחד עם המכשור החדשני ביותר לניקיון האבק ולהסרת הלכלוך. גם הכתמים העקשניים ביותר לא יעמדו מפניהם. הטיפול המסור בשטיחים יותיר עד מהרה שטיחים נקיים, רכים, מזמינים ורעננים. השטיחים הנקיים יוסיפו למראה של המקום יופי ויוקרה, וחשוב מכל לא יפגעו בבריאות של הסובבים. מעבר לתרומת החברה לניקיון השטיחים, ניקיון שטיחים אינו יקר והוא למעשה חוסך בהוצאה כספית של רכישת שטיח חדש.