טיפים לניקיון


טיפים לניקיון מכל סוג. שהמקצוענים מציעים

 ניקיון לדירות חדשותolf-houses

טיפים לניקיון מכל סוג : 30 תרופות סבתא לניקיון הבית
סודה לשתיה מסירה שומנים מהכיריים, סבון כלים מוציא כתמים עיקשים מבגדים, חומץ מנקה עובש מווילון אמבטיה, ואבקת כביסה תבריק סיר שנשרף בו אוכל. מסתבר שאנחנו לא חייבים את עשרות תכשירי הניקוי שמנסים למכור לנו כדי לצחצח את הבית.

FloorCleaner_CLEANED
מסתבר שאפשר לנקות כמעט כל לכלוך וכתם, ובצורה טובה לא פחות, באמצעות חומרים בסיסיים שיש לנו בבית – חומץ, לימון, סודה לשתייה ואפילו משחת שיניים. אספנו עבורכם שלל טיפים מהרשת של תרופות סבתא כאלו לבית, אז תפשילו שרוולים וקדימה לעבודה. אגב, זה לא אומר שאפשר לוותר על כפפות בעת הניקיון, במיוחד כשאתם משתמשים בסודה לשתייה שעלולה לצרוב את העור.


אישה מנקה רצפה

חומץ? יש. סודה לשתייה? יש. לימון? יש. אפשר להתחיל לעבוד
במטבח
1. סיר שרוף – שפכו לסיר כף אבקת כביסה, הוסיפו מים והרתיחו. חכו שהמים יתקררו, שפשפו מעט והלכלוך הקשה ירד בקלות. אם עדיין נשאר משהו, חזרו על הפעולה פעם נוספת.

2. ספל עם כתמי קפה – שפכו לספל מעט סודה לשתייה עם מים רותחים, והשרו לילה שלם.

3. אבנית בקומקום חשמלי – מלאו מים בקומקום כך שיכסו את האבנית, והוסיפו חומץ. תנו לקומקום לרתוח, שפכו את המים ושטפו אותו שוב כמה פעמים עם מים קרים. ניתן גם לשים תבלין מלח לימון במקום החומץ. את המים שרתחו ניתן לשפוך על כיור מלוכלך או אסלה שהצטברה בה אבנית, וכך על הדרך לנקות עוד משהו.
4. ניקוי דפנות המקרר – כדי שהן יבריקו ממש, מרחו מעט משחת שיניים לבנה על גבי סמרטוט לח ושפשפו.

5. הסרת שומנים מהכיריים – פזרו סודה לשתייה ולאחר מכן נגבו במטלית לחה. לכתמים עקשים יותר, שפכו גם חומץ, תנו לחומר לתסוס מעט ולאחר מכן נגבו עם מטלית.

6. הסרת שומנים דביקים – בכדי להסיר שומנים המצטברים לעתים באיזור המטבח (על החלונות, מכשירי חשמל וכו'), שפכו מעט אלכוהול 70% על צמר גפן ועברו על מקומות הדביקים.

7. נטרול ריחות בישול – אם תניחו ליד הכיריים קערית עם חומץ, ריחות הטיגון והבישול ייספגו ולא יתפזרו לכל הבית.

8. ניקוי כפות עץ – בכדי לנקות היטב את כפות העץ ואת הנקבוביות שלהן משאריות מזון, מומלץ כל כמה שבועות להניח אותן בתוך תמיסת מי סודה לשתייה למשך שעות אחדות.

9. ניקוי ומניעת עובש בכלי מטבח – מקומות כמו מגירת הירקות במקרר או ארגז הלחם עלולים לצבור עובש עם הזמן. בכדי למנוע זאת וגם כדי להסיר כתמי עובש שכבר נוצרו, מומלץ לנקות אותם אותם במים עם חומץ. אם כבר נוצרו ריחות לא נעימים של עובש, ניתן להוסיף מעט סודה לשתייה לתערובת שתעלים אותם.

10. אוכל שנשפך בתנור – כאשר התנור עודנו חם (יש להזהר מכוויות!) פזרו מלח על הכתם. תנו לכתם ולמלח להתקרר, ולאחר מכן גרדו אותו בעזרת כף טיגון מפלסטיק.

11. ניקוי המקרר, המקפיא, השיש, קרש חיתוך, תבניות או סירים שרופים – השרו סודה לשתייה במים רותחים למשך כחצי שעה. לאחר שהתערובת התקררה נקו בעזרתה את האיזורים הרצויים במטלית או סקוטש ברייט.

ביגוד
12. הסרת כתמים צהובים מבגד ששכב בארון – מרחו עת הכתמים משחת שיניים לבנה, המתינו מעט והכניסו למכונת הכביסה. אם הבגד בצבע לבן ניתן להשרות אותו במים פושרים בתוספת חומץ או מיץ לימון כחצי שעה, ואז להכניס למכונת הכביסה.

13. נטרול ריח רע מהנעליים – פזרו סודה לשתייה בתוך הנעליים והכניסו אותן לתוך שקית סגורה במשך לילה שלם. בבוקר פתחו את השקית ופשוט נערו את הסודה לשתייה מהנעליים.

14. שימוש חסכוני באבקת כביסה – הכניסו למכונה חצי מכמות האבקה שאתם משתמשים בדרך כלל והוסיפו אותה כמות של אבקת סודה לשתייה.

15. מרכך כביסה אקולוגי – כדי להימנע משימוש במרככים הקונבנציונאליים הכניסו לתא המרכך רבע כוס חומץ הדרים, והוסיפו שמן אתרי בריח שאתם אוהבים.

16. הסרת כתמים מבגדים – מרחו סבון כלים על הכתם והכניסו למכונת הכביסה.

17. הסרת מסטיק מבגד – הקפיאו את הבגד לכמה דקות וקלפו את המסטיק. את השאריות ניתן להוריד עם מעט טרפנטין וצמר גפן. הכניסו למכונת הכביסה.

חדר הרחצה
18. מניעה וניקוי עובש מווילון המקלחת – רססו את הווילון בחומץ מפעם לפעם, וכבסו אותו עם אבקת כביסה ומעט חומץ. ניתן לשים בתא המרכך גם מספר טיפות של שמן עץ התה (מחטא ונוגד פטריות) ושמן אתרי לפי הריח האהוב עליכם כדי שהווילון לא יצא מהכביסה עם ריח של חומץ.

19. ניקוי האסלה – פזרו סודה לשתייה וקצת חומץ בתוך האסלה ושפשפו עם מברשת.

20. פתיחת סתימות והפגת ריח רע מכיורים – שפכו מעט סודה לשתייה (2-3 כפיות) לתוך פתח הביוב בכיור ומייד לאחר מכן שפכו חומץ. חכו לשמוע תסיסה, ולאחריה שפכו קומקום מלא של מים רותחים. שימו לב ששיטה זו מתאימה לסתימות קטנות ולסתימות גדולות יותר יש לקרוא ל שרברב. מעט סודה לשתייה בשילוב מים רותחים טובים גם לנטרול ריחות לא נעימים מפתחי הניקוז.

21. ניקוי מראות וכיורים מנירוסטה – ערבבו סודה לשתייה עם מים עד שתיווצר מעין משחה. מרחו אותה על הכתמים, השאירו לחצי שעה ונגבו עם סמרטוט לח.

בחורה בורוד מחייכת עם סינר אדום וחומרי ניקוי מחזיק
את ממש לא צריכה את כל אלו
22. שטיפת הרצפה – שפכו לתוך דלי עם מים חמים כפית סבון כלים וחצי כוס חומץ. הרצפה תהיה מבריקה לא פחות משימוש באקונומיקה ושאר תכשירי ניקוי המיועדים לרצפות

23. הסרת מדבקת – בכדי להסיר מדבקות ולכלוך דביק מצנצנות שפשו קולה עם מטלית או סקוטש ברייט.

24. הסרת כתמי רטיבות מהקירות – כתמי רטיבות הם עיקשים במיוחד, ולכן הפתרון הטוב ביותר הוא בכל זאת אקונומיקה שגם מחטאת מעובש. שפכו מעט אקונומיקה על מטלית ושפשפו – העובש יורד בקלות והצבע לא ייפגע.

25. ניקיון צעצועים – בובות פרווה כבסו במכונה בתכנית לכביסה עדינה ללא סחיטה וייבשו בתלייה או במייבש בחום נמוך. צעצועי פלסטיק ניתן לכבס בתכנית עדינה בתוך ציפית.

26. הפגת ריחות לא נעימים ברחבי הבית – הניחו בחדר צלוחית עם סודה לשתייה או צלוחית עם קפה שחור טחון.

27. ניקוי כתמים משטיחים – ערבבו ליטר מים עם כף אבקת סודה לשתיה וכף נוזל כביסה. טבלו מברשת בתערובת והברישו את הכתמים.

28. ניקוי כתמי חלודה ממרצפות קרמיקה לבנות – שימו מספר טיפות לימון על האיזור והמתינו כדקה (לא יותר מכיוון שהלימון עלול לפגוע במרצפת). פזרו מלח על איזור החלודה, קחו צמר פלדה, שפשפו ונגבו במטלית לחה.

29. ניקוי סימני טושים וצבע מהקירות – שפשפו עם אלכוהול 70% או עם אציטון.

30. ואם כבר השתמשתם באקונומיקה – שפשפו את הידיים במעט לימון שיוציא את ריח האקונומיקה מהידיים.

 טיפים לניקיון מכל סוג. המקצוענים חברת ניקיון ופוליש. חייגו .0526228855 .חברת ניקיון. פריסה ארצית מדרום ועד צפון

 

הברקת כיורים, אמבטיות וחרסינות:

לפזר אבקת כביסה, לשפשף ולשטוף.
התוצאה: נקי ומבריק לאורך זמן.
ניקוי המקרר:
לשפשף את הדפנות הפנימיות במשחת שיניים לבנה פשוטה על גבי סמרטוט לח.
התוצאה: מקרר מבריק בניחוח מנטה רענן.
שטיפת כלים:
דילול סבון הכלים בחומץ ביחס של 10% עד 50% (לפי הסמיכות הרצויה), והכלים נוצצים עד כדי סנוור.
בית מסודר:
אם לא יוצאים מחדר בידיים  ריקות ותמיד לוקחים משהו להחזיר למקום, הבית הופך מהר מאד וכמעט ללא מאמץ למסודר הרבה יותר. הרגל שקל לאמץ.
לניטרול ריחות מכביסה מריחה במיוחד:
כביסה בתכנית ארוכה הכוללת השריה, בתא ההשריה שמים סודה לשתייה, בתא האבקה – אבקה כרגיל, ובתא המרכך – חומץ כבר אמרנו?
טיפול שבועי לוילון האמבטיה וחבריו:
לכבס בתוכנית עם השריה בתוספת כוס חומץ, המשך הכביסה בחום נמוך ללא סחיטה עם אבקה ומרכך כרגיל. למכונה
נכנסים וילון האמבטיה, שטיחון האמבטיה, ובתוך ציפית או שק כביסה – כל ספוגי הרחצה ומברשות השיער.
הברקת סירים:
לבשל בסיר אבקת כביסה במים רותחים למשך כ- 20 דקות.
התוצאה: כל שרידי השרוף ייעלמו, הסיר יבריק והבית יתמלא בריחות ניקיון.
לניקוי הסיר מבחוץ משרידים שרופים –
ניתן להשרות למשך כ- 20 דקות בכלי גדול יותר עם מים רותחים ואבקת כביסה, או למרוח משחת כלים על תחתית הסיר ולחמם על הגז, ובעודו חם (בזהירות) לשפשף בברזלית.
נטרול ריחות בישול:
כשיש ריחות בישול או טיגון חזקים להניח ליד הכיריים קערית קטנה עם חומץ. החומץ סופח את הריחות ומונע מהם להתפזר לשאר הבית.

 טיפים לניקיון מכל סוג. המקצוענים חברת ניקיון. ופוליש. חייגו .0526228855 .חברת ניקיון. פריסה ארצית מדרום ועד צפון

 ניקיון לדירות חדשותolf-housesslide-3FloorCleaner_CLEANED

טיפים לניקיון מכל סוג. להלן מספר טיפים מחברות שונות שיעזרו לעבור את הניקיון בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

טיפים ממומחי הניקיון של חברת ניקיון
ניקיון סירים: בכדי לא לשרוף את הסיר מלמטה יש למרוח אותו בשכבה עדינה של סבון כלים והסיר פשוט לא נשרף. כדי לנקות סיר שנשרף מבפנים יש לשים אבקת כביסה עם מים ולהביא לרתיחה ולאחר מכן לשפשף קלות את השאריות.

ניקיון כתמים על בגדים (גם כתמי שמן): ברגע שנוצר כתם יש לשים משחת כלים (לא סבון) ולהכניס למכונת הכביסה.

ניקיון כיריים קרמיות מכתמים קשים: לפזר סודה לשתייה בנדיבות על הכיריים, למהול טיפת סבון כלים על מטלית מיקרו פייבר רטובה להניח על הסודה לשתייה ולהמתין כ-10 דקות. לאחר מכן לשפשף את הכיריים.

ניקיון כלי נחושת וכסף: לשפשף חצי לימון על הכלי ולאחר מכן לנקות בעזרת מטלית. (יש לנסות בפינה נסתרת כדי לוודא שהלימון לא מבהיר את הכלי).

פתיחת סתימות בכיור: יש לקחת חופן סודה לשתייה, לשפוך מעל חומץ ובזמן שזה תוסס יש לשפוך קומקום מים חמים.

הורדת כתמי קפה מספלים וכוסות: יש לשים סודה לשתייה עם מים פושרים, להמתין כמה דקות ולשטוף.

ניקיון כלים סניטרים ואריחי קרמיקה: את הקרמיקה ניתן לנקות בעזרת אבקת כביסה ואת העובש בחדרי המקלחת על ידי חומץ.

ניקיון המקרר מבפנים: יש אפשרות לשים משחת שיניים על מטלית לחה ולנקות את דפנות המקרר. מלבד הניקיון יהיה ריח מרענן במקרר.

שטיפת הרצפה: דלי עם מים חמים ובו כחצי כוס חומץ וכפית סבון כלים. אם רוצים, אפשר לטפטף מרכך כביסה לאחר ייבוש לתחושת ברק וריח.

 

טיפים לניקיון מומחי חברת שואבי האבק DYSON

זחלי השטיח: יש לשאוב לפחות פעם בשבוע על מנת להפחית את מספרם ולהסיר את מקור האוכל שלהם.

פחם: נשמע לא אמין שנמליץ להכניס לארון הבגדים שלנו פחם, אך למעשה זהו הפתרון שישאיר את הבגדים נקיים ורעננים וללא עובש. הניחו לבנת פחם בכל פינה בארון לספיגת הלחות ולמניעת ריחות.

שאריות על המחבת: הוסיפו כפית של סודה לשתייה לכוס מים רותחים. שפכו על המחבת וחכו. המחבת תצא כמו חדשה.

ראש מקלחת חסום: השרו את ראש המקלחת בחומץ בן יין לבן במשך הלילה לאחר מכן שטפו היטב.

צעצועים עם ערך סנטימנטלי: לפחות פעם בחודש יש לשים אותם בשקית פלסטיק ולהכניס אותם לפריזר במשך 12 שעות. קרדית האבק לא שורדת בקור. יש להשאיר את הבובות להפשיר באופן טבעי, מהלך זה יהרוג את קרדית האבק ותימנע התרבות.

 

גומות על השטיח: ארגון מחדש של הרהיטים חושף גומות שנוצרו על השטיח. על מנת להחזיר את השטיח למצבו המקורי יש לשים קוביית קרח על הגומה ולתת לה להמס באופן טבעי ולהתייבש. השטיח סופג את המים והסיבים של השטיח חוזרים למצבם המקורי.

טביעות אצבעות: אצבעות דביקות משאירות סימנים בכל רחבי הבית, יש לנגב את אותם האזורים בעזרת מטלית רטובה בחומץ בן יין לבן, שתעלים כל זכר לטביעות.

רכבת העקבות: איך מטפלים בעקבות של בוץ? יש לתת לבוץ להתייבש ואז לטאטא.

אמן הגרפיטי: הילד קשקש על הקיר עם עפרונות? קחו מברשת שיניים ומשחת שיניים ושפשפו היטב את יצירת האומנות. משחת השיניים מתפקדת כחומר ששוחק את הצבע.

צמחי הבית: עציצים שגדלים בבתים יכולים לשמש כמקום מחבוא של עובש. יש לשים לב לא להשקות אותם יתר על המידה, שכן שאריות המים מעודדות את צמיחת העובש. עובש משחרר נבג לאוויר דבר היכול לגרום לאלרגיות.

 

"זבל" של גיהוץ: מתחת לכיסוי קרש הגיהוץ ישנם כתמים חומים. לאחר שהקרש מתקרר, חתכו לימון לחצו ושפשפו את הנוזל על הכתמים. לאחר מכן נגבו את מיץ הלימון בעזרת מטלית ובכך תמנעו את מעבר הכתמים החומים לבגדים נקיים.

כתמים מחלמון: יש לשים את החולצה במי מלח ובכך תמנעו כתם.

כתמי רוטב: יש להשרות את הבגדים בתערובת של חומץ בן יין לבן ומים במשך חצי שעה לפני שמכבסים.

אבק במקלדת: במטרה לחטא אותה יש לרסס בספריי שילוב של שמן אקליפטוס ומים על המקלדת, ולנגב בעדינות (יש לעשות זאת כאשר המקלדת לא מחוברת לחשמל) מהלך זה גם יסייע לנשום טוב יותר.

 

סימני אודם: להוסיף מספר טיפות של שמן אקליפטוס על מטלית ולטפוח עד שהכתם יעלם.

כתמי חלב: נגב את החלב ואז פזר אבקת אפייה במטרה לספוג את השאריות והניחוח של החלב. יש לחכות שאבקת האפייה תתייבש לגמרי ואז לשאוב.

לכלוך הצווארון: יש להכין משחה מסודה לשתייה ומים ולקרצף לתוך אותו אזור עם משחת שיניים ישנה, ואז לכבס כרגיל.

ניקוי חלונות: שילוב חומציות הדיו עם התזה של חומץ ומגע שומני של ידי אדם מהווים שילוב לנצנוץ החלון.

סימני טבעת של כוסות שהונחו על השולחן: יש לקחת מיונז, למרוח על הטבעת שנוצרה, ולהשאיר למהלך הלילה. למחרת לנקות את המיונז והכתם נעלם.

יין אדום וסודה: יש לשפוך על הכתם קצת סודה או יין לבן במטרה לאזן את הכתם, ולהניח על הכתם מגבת שתספוג את הנוזלים.

סימני גרירת רגליים: יש לטפטף כמה טיפות של שמן אקליפטוס על מטלית נקייה ולשפשף היטב על אותם סימנים.

קרום הסבון: אם חדר האמבטיה שלכם מכוסה טינופת וקרום הסבון, יש לטפטף חומץ לבן.

 

סיטואציה דביקה: הדרך להיפטר ממסטיק שנדבק זה קרח. או לשפשף את הקרח על האזור הדביק או פשוט להכניס לפריזר. זה יקשה את המסטיק שנדבק ויעזור להרים לאט בעזרת הציפורניים או סכין ולקלף אותו.

מבוכת הבית שחי: אם גם לאחר כביסה חוזרת, יש עדיין סימנים באזור בית השחי על החולצות, יש להשרות את החולצה בחומץ בן יין לבן במשך שעה, ואז לכבס שוב כרגיל.

מגש של מכונת הכביסה: אל תזניחו את המגרה של מכונת הכביסה. אבקת הכביסה והמרכך יכולים לייצר חסימה והצפה של המכונה. בדרך כלל שטיפה של המגרה תמנע מזה לקרות.

 

טיפים ודגשי בטיחות לניקיון הכיריים מאת חברת פזגז

ניקיון המטבח והכשרתו לפסח הם מלאכה קשה, בשל היותו פעיל מאוד לאורך שעות רבות ביממה. מלבד זאת, ישנם מכשירים שקשה ואפילו מסוכן לנקותם. לכן יש לפעול לפי הוראות ובכך לחסוך סכנות.

במהלך ניקיון הכיריים אסור לנתק את צינור הגומי של הגז מהכיריים ומברז הגז.

ניתן לנקות את הכיריים עם מים חמים וסבון אולם חשוב לייבש את הכיריים כולל ראשי הלהבה (מבערים) לפני הפעלת הכיריים מחדש.

אין לכסות את אזור ראשי הלהבה ב"נייר אלומיניום". כיסוי זה מפריע לזרימת אויר וכתוצאה מכך ראשי הלהבה לא יבערו כנדרש.

במידה ואתם מחליפים את הכיריים לכיריים המיועדות לשימוש בפסח בלבד, החלפת הכיריים תעשה ע"י טכנאי גז מורשה בלבד.

בנוסף יבדוק הטכנאי את תקינות הכיריים לפני הפעלתם. חשוב לפנות לסוכנות הגז באזור מגוריכם בהקדם ולהבטיח הגעת טכנאי במועד.

חשוב לוודא שצינור הגומי, לאחר חיבורו, יהיה מונח חופשי ולא לחוץ על ידי גוף זר או הכיריים.

לגז יש ריח אופייני (גופריתי) שנועד לזהות דליפת גז. באם אתם חשים בריח גז יש לבצע את הפעולות הבאות:
א. יש לסגור מיידית את ברז הביטחון.
ב. אין להפעיל מפסקי חשמל בבית ולכבות את המפסק הראשי המצוי מחוץ לדירה.
ג. לסגור ברז גז ראשי או את ברזי מיכלי הגז.
ד. לפתוח את החלונות והדלתות ולאוורר את הבית.
ה. להודיע לחברת הגז על הדליפה ולהמתין להגעת טכנאי שיחדש את אספקת הגז לדירה.

טיפים לשמירה על כביסה ריחנית של ג'ל קולון 101

אל תדחו כביסה של בגדים מיוזעים: מומלץ לא לזרוק את הבגדים לסל הכביסה ולשכוח מהם, אלא לטפל בהם מוקדם ככל האפשר. קודם כל כדאי לטפל נקודתית בכתמים, באמצעות מסיר כתמים, ולבסוף לכבס במכונת הכביסה.

שימרו על ניקיון המכונה: כדי לשמור על תקינות המכונה ולמנוע ריחות רעים מומלץ אחת לחודש להפעיל אותה ריקה מבגדים, עם אבקת כביסה או ג'ל, על חום של 60 מעלות.

זכרו לא להשאיר כביסה נקייה במכונה: לאחר שהמכונה סיימה לעבוד – רוקנו אותה בהקדם. מכונת כביסה סגורה ומלאה בבגדים לחים מהווה מצע לחיידקים ולריחות לא נעימים.

שמרו על הריח הנעים אחרי שהבגדים כובסו: לאחר שכיבסתם את הבגדים, ייבשתם וקיפלתם – שמרו אותם בארון עם שקיק קטן ובו מעט אבקת כביסה, שתפזר ריח נעים ותעזור לשמור על הבגדים שלכם ריחניים זמן רב.

 טיפים לניקיון מכל סוג. המקצוענים חברת ניקיון. ופוליש. חייגו .0526228855 .חברת ניקיון. פריסה ארצית מדרום ועד צפון

 ניקיון לדירות חדשותolf-housesslide-3FloorCleaner_CLEANED

חברת המקצוענים כל סוגי ניקיון ופוליש מציע טיפים לניקיון מכל סוג                                   

shinyFloorחברת פוליש

חברת ניקיון המקצוענים בכל סוגי ניקיון ופוליש חברת ניקיון מהוותיקות בתחום חברת ניקיון מקצועית עם מיומנות בכל תחום שנדרש מחברת ניקיון. ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון דירות. ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש. כל סוגי פוליש. פוליש רצפות. פוליש קריסטל. כל זאת ועוד אנו מתחייבים לחומרי ניקיון איכותיים מבטיחים ניקיון ברמה גבוהה ביותר.

כל סוגי פוליש | כל סוגי ניקיון | טיפים לניקיון | עבודות צבע

בין השירותים שחברת ניקיון לכל סוגי ניקיון ופוליש מציעים

• ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש
•הברקת רצפות
•ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון בתים חדשים. ניקיון דירות
•חידוש רצפות. פוליש רצפות. ניקוי רצפות
•פוליש קריסטל
•פוליש וקס
•הסרת שטיחים ודבק מרצפה
•פוליש וניקיון
 +מחלקת צבע
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום עבור יעוץ וקבלת הצעת מחיר נוח לכל כיס, מבלי להתפשר לרגע על איכות העבודה והתוצאה המבריקה שתקבלו בביתכם.

וזה רק חלק משרותי ניקיון של המקצוענים חברת ניקיון. חברת פוליש.

חייגו. 0526228855 לחברת ניקיון. פריסה ארצית מדרום ועד צפון.


shine-floor-waxing טיפים לניקיוןolf-housesחברת פוליש טיפים לניקיוןניקיון לדירות חדשות