המלצות ותגובות על המקצוענים


המלצות ותגובות על המקצוענים 


המלצות ותגובות על המקצוענים. אביתר ההמלצה:

הדירה שלנו עברה לא מזמן שיפוץ שבסיומו היא עברה ניקיון בסיסי על ידי פועלים של קבלן השיפוץ אך אנו רצינו לעשות ניקיון יסודי יותר למרצפות של הבית ולכן פניתי לחפש חברת ניקיון באינטרנט. קראתי המלצות על המקצוענים. כל סוגי הפוליש והניקיון והחלטתי לפנות אליהם.
למזלי הם היו זמינים במיידית לביצוע העבודה ובתוך יומיים הם כבר היו אצלי. אני יכול לומר  שהבעלים, הוא איש שירות בנשמתו, יודע איך להתנהג עם לקוחות, הוא והצוות שלו עשו עבודה מקצועית ויסודית מאוד ברמת גימור טובה, הוא עמד מאחורי כל ההבטחות שלו ועשה הכל בכדי שנצא מרוצים. אני שבע רצון באופן מלא הן מהרמה המקצועית של הניקיון והן מיחסי האנוש המעולים שלו . הוא עשה פוליש והברקה לכל הבית, ווידא שאנו מרוצים ונענה לכל בקשה שלנו בשמחה. הניקיון נשאר מורגש לאורך זמן, עבר כבר כמעט חודש והבית נשאר מבריק.
אביתר, גבעתיים
סוג השירות: פוליש והברקה לכל הבית,

המלצות ותגובות על המקצוענים. שלומי אלבחרי

הגעתי למקצוענים בעקבות המלצה מחברים ואני חושב שמגיע להם ציון מיוחד לשבח על השירות המהיר, האיכותי והנעים  שהעניקו לנו.
העבודה שביקשתי  הייתה ניקיון לפני כניסה לדירה, מדובר בדירה לא חדשה שלא הייתה מרוהטת וביקשנו לערוך לה ניקיון כללי יסודי לפני הכניסה. קבעתי עם הבעלים של חברת הניקיון בהתראה מהיום למחר ממש והוא התייצב על הבוקר בשעה שנקבעה עם שלושה עובדים וכל הציוד הנדרש ויחד הם נתנו עבודה ברמה מאוד גבוהה.
הם עבדו שעות על ניקיון הבית, עשו ניקיון "הכל כלול" פשוטו כמשמעו, מרצפות, מקלחות, שירותים, משקופים, כלים סניטריים,הכל. אני אישית לא נוכחתי במשך כל זמן הניקיון אבל כשנכנסתי לבית היה לי ברק בעיניים. לא ציפיתי למצוא את הדירה כלכך נקייה ומבריקה. פשוט תענוג. מעבר לכך הבעלים של החברה הוא בחור אדיב מאוד, הוא נתן אקסטרות בניקוי שלו מעל ומעבר למה שסיכמנו וגבה מחיר בדיוק כפי שסוכם.                                                     שלומי, ראשון לציון.
סוג השירות: ניקיון לפני כניסה לדירה

 

המלצות ותגובות על המקצוענים. יפה, חיפה
את חברת הניקיון מצאנו באתר המקצוענים כל סוגי הניקיון והפוליש ואנחנו מאוד מרוצים מהתוצאה. חיפשנו חברה לניקיון הבית לרגל המעבר לבית החדש שלנו, דיברנו עם נציג בטלפון והוא היה נשמע מאוד סימפטי ואמין, הסברנו לו את מצב הדירה, ללא ריהוט אבל עם הרבה לכלוך ואבק וכתמים שנותרו מהעבודה על הבית החדש, סגרנו על מחיר שהיה הוגן ונוח וקבענו ליומיים אחר כך בתשע בבוקר.

בעל החברה  ואיתו צוות של  עובדים התייצבו אצלנו בול בתשע ונתנו עבודה יסודית ונמרצת עד חמש בערב. הם עבדו מכל הלב, עם חיוך ועם הרבה רצון לעזור. הם הבריקו כל חלק בבית ביסודיות, אם זה רצפה, משקופים, ארונות מטבח, סינטרייה, קרמיקה, חרסינות, לכל דבר הם העניקו טיפול יסודי מאוד, בלי לחפף ובלי למרוח. גם אם ביקשתי מהם להעביר שוב יד אחת באיזה מקום או כל דבר אחר הם נענו תמיד בשמחה ובחיוך ופשוט נתנו לנו את ההרגשה הכי טובה בעולם. הם הלכו בכל דבר לקראתנו, עשו הכל בדי לרצות אותנו ולתת שירות לשביעות רצוננו המלאה. הם לא ייצאו עד שווידאו שאנחנו מרוצים. והאמת היא שאנחנו אפילו מרוצים מאוד! כל הכבוד להם! יפה, חיפה
סוג השירות: ניקוי כללי לבית חדש

 

המלצות ותגובות על המקצוענים. חני מהרצליה.
לפני הכניסה לדירה שלנו, בגודל של 105 מ"ר, הגענו למקצוענים.כל סוגי הניקיון והפוליש. מתוך אינטואיציה פניתי לבעלים מהמקצוענים כל סוגי הניקיון והפוליש". הבעלים נתן לי מחיר כללי וציין שהוא לא יכול לתת מחיר מדוייק לפני שהוא רואה את הדירה. כשהגיע לראות את הדירה הציג בפניי את המחיר הרלוונטי שלא היה מאוד רחוק מהסכום הראשוני, וניגש לעבודה.
הניקיון כלל: פוליש אקרילי, ארונות, קרצוף רצפות שחוקות, ניקיון יסודי של אמבטיה ושירותים, תריסים, חלונות וגם מה שבין לבין.
הם הגיעו בצוות של 2 אנשים ובמשך יום שלם קרצפו הכל כולל הכלים הסניטריים והחריצים ברצפה. הם עבדו בחריצות והיו מאוד יסודיים, לא ניתן להתעלם מהמקצועיות שלהם.
צוות המקצוענים כל סוגי הניקיון והפוליש" דייקו בזמנים, גם ביעד סיום וגם בזמני ההגעה. מעבר למכונת הפוליש, גם את חומרי הניקיון, הסמרטוטים והסקוצ"ים הם הביאו איתם. כשסיימו את הניקיון, אברהם עבר איתי על כל החדרים בבית לבדוק שאין לי הערות וכשהערתי מיד ניגש לטפל בזה, גם מס" ימים לאחר מכן הוא בדק איתי שאני מרוצה ולא מצאתי דבר מה נוסף שמפריע לי. כמובן שאת הבלאגן שלהם הם סידרו, שילמתי את שנדרשתי וקיבלתי חשבונית.
הופתעתי מאוד מתודעת השירות הגבוהה שלהם, היו מאוד נחמדים וגם את הערותיי, כפי שציינתי, קיבלו בנימוס. אני מאוד מרוצה גם מהעבודה וגם מהאיכות ועל כן אני ממליצה עליהם. חני מהרצליה.
סוג השירות: ניקיון כללי ופוליש

המלצות ותגובות על המקצוענים. דודו מנתניה
קבענו אם חברת המקצוענים שבועיים מראש שיגיעו לנקות את הדירה לפני שאנחנו נכנסים. הנציג בטלפון היה נחמד מאוד וסבלני לשאלות הרבות שהיו לנו. הצעת המחיר היה זול יותר במעט מעוד 2 הצעות שקיבלנו. לבקשת הבחור שקבענו אתו דאגנו שהדירה תהיה ריקה לחלוטין ובכך הובטחה לנו עמידה בזמנים. ביום הניקיון הבחור הגיע בזמן והיה נחמד ודיבר בנועם. הובטח לנו שהדירה תהיה מוכנה עד השעה 15.00 אך המנקה התקשר אלינו ועדכן כי יצטרך עוד זמן ויתקשר אלינו לקראת הסיום. הטלפון המיוחל הגיע בשעה 16.00 הגענו לדירה והיינו מאוד מרוצים מהניקיון מהשירות ומקצועיות אנו ממליצים בחום על המקצוענים

ועוד חלק קטן מהלקוחות שלנו שקיבלו שירותי ניקיון ופוליש

שמעון דוידי רחובות

עמדתי לפני כניסה לבית חדש ולא האמנתי כמה עבודה יש שם בניקיון, ישר הבנתי שלא אוכל להשתלט על הכל בעצמי והבאתי אתכם אין מילים, חדשתם לי את הבית והברקתם אותו, הרצפות שלי אבדו את הברק וכל החומרים שניסיתי לשים עליהם לא הזיזו להם בכלל, עד ששמעתי עליכם, הגעתם אלי הביתה ועשיתם טיפול יסודי לרצפות שלי, לא להאמין שאלו אותם רצפות שהיו קודם, תודה, החזרתם לי את האור בעיניים.

דליה כהן, רחובות

עברתי לדירה שכורה וחשכו עיניי מכמות הלכלוך שהיה שם, לא חשבתי שאפשר להכשיר את הדירה למגורים אבל אחרי שהבאתי אתכם הבנתי שטעיתי ובגדול, תודה על הכל, אין עליכם.

משה מזרחי, ירושלים

שיפצתי את הבית שלי והיה המון לכלוך, אפילו לא ניסיתי לנקות בעצמי, הזמנתי אתכם ואני מברכת אתכם על הניקיון שעשיתם לי בבית, לא הייתי מסתדרת בלעדיכם, תודה רבה.

רחל יעקבוב, נס ציונה

הייתי אחרי מחלה ממושכת וכך גם נראה הבית שלי, הזמנתי אתכם ועשיתם לי אור בבית, הכל שוב נקי ונוצץ כמו שאני אוהבת, אין מספיק מילים להודות לכם על מה שעשיתם בבית שלי.


המלצות ותגובות על המקצוענים. שאלה בנושא חברת ניקיון
.
לאחרונה אני ובעלי קנינו בית חדש והוא איננו נקי בלשון המעטה. המרצפות מטונפות ומלאות בכתמים וקיימות שאריות של דבק בקירות שבעבר היו מכוסים בשטיחים מקיר לקיר. חברה טובה המליצה לי להזמין חברת ניקיון, כלומר, חברה שעוסקת בפוליש. רציתי לדעת כיצד אוכל למצוא חברה מקצועית שאכן תוכל לבצע את הניקיון בביתנו החדש על הצד הטוב ביותר וכיצד בעצם אפשר לוודא שמדובר בחברה איכותית?
תודה מראש,

 מנשה אברהמוב מתל אביב.
התאמצו מאוד בשבילנו, אנשים טובים ומקסימים, המחיר היה הוגן וקיבלנו תמורה מלאה לתשלום. אני בן אדם מאוד פדנט בניקיון ובאמת הם היו ממש ממש טובים. מומלץ בחום".

יוסי יעקב מבשרת ציון – ניקיון בית לאחר שיפוץ.

"היה מעולה! כקבלן ביצוע, הרבה מאוד זמן אני מחפש חברת ניקיון לניקוי לאחר שיפוץ. עבדתי עם כ- 20 קבלני ניקיון בעבר. איזה כיף סוף סוף לפגוש חברת ניקיון כזו. הצוות מעולה, עובדים בצורה מדהימה, ביסודיות ובסדר מופתי. הם עובדים בשקט ובעדינות. התוצאה מדהימה! אני ממליץ בחום רב להזמין אותם. מה גם שהמחיר מאוד סביר. איזה כיף לי שהכרתי אותם".

גניה. תל אביב – ניקיון ופוליש בדירת 3 חדרים אחרי שיפוץ.

"היה מדהים! הוא בחור מקצוען, וקודם כל- הוא בנאדם. ממש כיף לדבר איתו והוא נעים הליכות, הוא חייכן ואדיב. והוא ממש מקצוען – הוא קבע איתי שעה מסוימת ועמד בזמנים. קבענו עבודה והוא ביצע אותה כמו שצריך. המחיר שלו היה ממש טוב. הוא השאיר את הדירה מצוחצחת! אני מרוצה ממנו מאוד! אפילו העברתי את המספר שלו לחבר".

חיים פרץ רעננה – ניקוי רצפה בדירת 3 חדרים.

"הוא בן אדם עם לב זהב ויש לו סבלנות רבה. הוא הגיע לבצע את העבודה עבור סבא שלי שהוא ניצול שואה. הוא עבד במשך 8 שעות והוא לא לקח תשלום על העבודה אלא רק על החומר ואמר שזה בשביל המצווה כי הוא בנאדם מבוגר. השירות היה טוב מאוד, הוא ניקה כמו שצריך ואני ממליץ עליו בחום!".

אז איפה מוצאים את חברות הניקיון האלו?

 

  • מחלקת צבע: צביעת דירות וחדרי מדרגות ע"י צבעים מקצועיים.
  • פינוי פסולת מדירות וממקלטים מרוהטים או ריקים.

המלצות ותגובות על המקצוענים. וזה רק חלק מהשירותים של המקצוענים חברת ניקיון ופוליש. חברת פוליש. מקצועית ומומלצת
חייגו0526228855 לחברת ניקיון. בפריסה ארצית מדרום ועד צפון.

ממליצים עלינו חייגו. 0526228855 

המלצות ותגובות המקצוענים
המלצות ותגובות על המקצועניםolf-housesפוליש ווקסניקיון לדירות חדשות המלצות ותגובות על המקצוענים