הברקת רצפות


הברקת רצפות. כל סוגי הניקיון ופוליש

הברקת רצפות. בחברת פוליש ותיקה ומקצועית בכל סוגי הפוליש לכל סוגי המרצפות שגם מנקה בתים חדשים ישנים ואחרי שיפוץ אחד מהדברים החשובים יותר עליהם יש לשים דגש לפני ביצוע פוליש, הברקת רצפות. הוא למצוא חברת פוליש מקצועית שתעשה עבודה מעולה ולא פחות מכך. פוליש רצפות לא עושים כל יום ואם מבצעים אותם באופן יסודי ושומרים על התוצאות תוכלו ליהנות מתוצאות טובות לאורך זמן ממושך.

הברקת רצפות. חברת ניקיון המקצוענים בכל סוגי ניקיון ופוליש חברת ניקיון מהוותיקות בתחום חברת ניקיון מקצועית עם מיומנות בכל תחום שנדרש מחברת ניקיון ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון דירות. ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש. ניקיון לבית מבריק ונוצץ לחלונות אמבטיה שרותים כלים סניטריים שצברו אבנית וחלודה השיש והקרמיקה, חלונות ותריסים בכל הבית, דלתות עץ ודלתות זכוכית,  אנו מנקים אבק שאריות צבע שומנים וכל לכלוך מכל סוג בכל פינה ופינה בבית או במשרד חברת המקצוענים יכולה גם לסייע בשחזור המראה המקורי של הרצפה והענקת מראה חדש כל סוגי פוליש רצפות. פוליש קריסטל. וקס ועוד אנו מתחייבים לחומרי ניקיון איכותיים מבטיחים ניקיון ברמה גבוהה ביותר.

 

פוליש קריסטלFloorCleaner_CLEANED

הברקת רצפות כל סוגי הפוליש ולמי יתאימו ?

 חברת ניקיון ופוליש טובה ומקצועית תציג בפני הלקוחות שלה את כל סוגי פוליש הקיימים תסביר להם בקצרה על האפקט של כל אחד מהם ותמליץ לכל לקוח על סוג הפוליש המומלץ לו ביותר התחשב בסוג המרצפות שלו. כיום קיימים שלושה סוגי פוליש המומלצים על ידי חברות הפוליש והן:

  • פוליש ווקס– פוליש זה נעשה בשני שלבים כאשר השלב הראשון הוא קרצוף באמצעות מכונת הקרצוף המיוחדת בה משתמשים לצורך העניין מייבשים את הרצפות ולאחר מכן מתחילים למרוח את המרצפות בחומר הווקס שמבריק אותן ונותן להן מראה חדש.
  • פוליש קריסטל– הוא הסוג השני מבין סוגי הפוליש הקיימים מדובר בתהליך מגנזיום שמחדיר את חומר ההברקה לתוך המרצפות עמוק כאשר זה נעשה על ידי חימום הרצפה באמצעות מכונה וצמר פלדה ומתבצע במספר פעמים רצופות עד לקבלת תוצאה של מרצפות מבריקות במיוחד התוצאות של פוליש קריסטלי טובות ומבריקות הרבה יותר.
     
  • פוליש אקרילי–  מתאים מאוד למקומות ציבוריים ולמקומות בהם יש תנועה מתמדת של אנשים באמצעות פוליש אקרילי מצפים את המרצפות בשכבת מגן ששומרת על המרצפות לאורך זמן רב ומגינה עליהם מפני שלא ישברו או יסדקו.


הברקת רצפות. שמירה על תוצאות הפוליש- איך עושים זאת?

לאחר ביצוע פוליש בביתכם תקבלו הנחיות מאותה חברת פוליש כיצד לפעול כדי לשמור על תוצאות פוליש לזמן רב כמו כן תצטרכו לרכוש חומרים ייעודיים למרצפות אחרי פוליש ולא להשתמש בחומרים הסטנדרטים אתם השתמשתם עד היום. כחלק מהוראות השמירה תתבקשו להשתדל לא לגרור רהיטים על הרצפה לטאטא את הרצפה לעתים קרובות לשטוף אותה רק לאחר מספר ימים כאשר יתייבש הפוליש ועוד הנחיות שונות שיסיעו לכם לשמור על התוצאות לאורך זמן ושורה החומרים הם אותם חומרים אצל כל החברות טיב העבודה הוא שקובע ולכן, חברת פוליש מקצועית שמבצעת הברקת רצפות חיונית ביותר כדי שמרצפות הבית שלכם יבריקו.

 הברקת רצפות. חברת ניקיון המקצוענים בכל סוגי ניקיון ופוליש

הברקת רצפות

הברקת רצפות

ניקיון ופוליש לבית חדש ישן ואחרי שיפוץ | כל סוגי פוליש לרצפות| 

בין השירותים שחברת המקצוענים כל סוגי ניקיון ופוליש מציעים

• ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש. ניקיון דירות
•ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון בתים חדשים.
•חידוש רצפות. פוליש רצפות. ניקוי רצפות
•הברקת רצפות
•פוליש קריסטל
•פוליש וניקיון 
•פוליש וקס
•הסרת שטיחים ודבק מרצפה
 +מחלקת צבע

מחלקת צבע: צביעת דירות וחדרי מדרגות ע"י צבעים מקצועיים.
פינוי פסולת מדירות וממקלטים מרוהטים או ריקים.

וזה רק חלק משרותי ניקיון של המקצוענים חברת ניקיון ופוליש ניקיון בתים חדשים ישנים ואחרי שיפוץ.
כל סוגי פוליש רצפות חברה מקצועית ומומלצת טל. 0526228855. פריסה ארצית מדרום ועד צפון.

חייגו. 0526228855

חברת פוליש במודיעין
shine-floor-waxingolf-housesחברת פוליש במודיעין