איך מסתיים השיפוץ? בניקיון


סוף סוף החלטתם לבצע שיפוץ? הגשמתם את החלום ואתם קרובים לקבל דירה משופצת? ובכן, רבים טועים לחשוב שעבודת שיפוץ הבית מסתיימת כאשר אחרון הפועלים עוזב אותו. ובכן, הדבר אינו מדויק. עבודת השיפוץ מותירה אחריה לכלוך רב שכולל ערימות אבק, גושי טיח, שאריות דבק וכתמי צבע שקשה מאד להסירם. מסיבה זו מומלץ מאד להזמין חברת ניקיון שתבצע עבורכם ניקיון לאחר שיפוץ הדירה שיכלול לא רק הסרה של כל הכתמים וסילוק חומרים ושאריות מהשיפוץ, אלא גם ליטוש רצפות וניקיון יסודי.

התהליך

תהליך ניקיון לאחר שיפוץ מתחיל בפגישת יעוץ שכוללת הערכה של היקף העבודה, גודל הדירה, התאמת הציוד הנדרש ובחירת חומרי ניקוי מתאימים. בין השירותים המוצעים מציעות חברות הניקיון סילוק אבק, הסרת כתמי צבע, ניקוי רהיטים, ניקוי ארונות, מקלחת, שירותים ואמבטיה, הברקת חרסינות וקרמיקה, ניקוי דלתות ומשקופים וגם ליטוש רצפות. ניקוי כזה ישאיר לכם דירה נקיה למשעי שתענוג יהיה לגור בה.

חלון הזדמנויות

חשוב לקחת בחשבון שלאחר שיפוץ או לפני מעבר דירה נוצרת הזדמנות מצוינת לערוך ניקיון יסודי. בנוסף, ניקיון בסדר גודל כזה דורש עבודה רבה שיכולה לקחת זמן רב וכרוכה במאמץ גדול. חברת ניקיון איכותית ומקצועית שנעזרת בחומרי ניקוי איכותיים תוכל לבצע את הניקיון בצורה יעילה ובכך לחסוך מכם מאמץ רב. לא רק בחירה נכונה של חומרי הניקוי היא חשובה, אלא גם שימוש נכון בהם. יש לדעת כיצד לדלל את החומרים ולאיזו מטרה יהי נכון להשתמש בכל חומר.

כלי עבודה

מעבר לכך, לצורך ניקוי מקצועי נדרשים גם כלי עבודה מקצועיים כמו שואבי אבק לסילוק מים, שפכטלים שמונעים שריטות ועוד כלי עבודה שגם יסייעו לשמור על הריהוט הקיים וגם יקלו על העבודה.

כך או כך- כדאי לשכור חברת ניקיון.

בין אם מדובר בניקיון לאחר שיפוץ ובין אם ניקיון לפני מעבר לדירה חדשה, נלוות לכך פעולות נוספות שעליכם לבצע ולרוב מוברא בתקופה לא פשוטה שכוללת התרוצצויות מול הרשויות, מול ספקים ונותני שירות נוספים וכמובן סידור ואריזה של החפצים שלכם. כל זה מבלי לשכוח את המטלות שאתם נדרשים אליהן בשגרה- עבודה, ילדי וכ"ו. לכן, תוכלו לעזור לעצמכם לעבור את התקופה הלא פשוטה הזו ולהיעזר בחברות שקיימות כיום בשוק ויכולות לספק לכם שירות יעיל ומקצועי בתחום הניקיון

.

shinyFloorחברת פוליש

כל סוגי פוליש | כל סוגי נקיון | פוליש קריסטל | עבודות צבע

חברת ניקיון המקצוענים בכל סוגי ניקייון ופוליש חברת ניקיון מהותיקות בתחום
חברת ניקיון מקצועית עים מיומנות בכל תחום שנדרש מ חברת ניקיון. ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ.  ניקיון דירות.  ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש .כל סוגי פוליש. פוליש רצפות. פוליש קריסטל. כל זאת ועוד  אנו מתחייבים לחומרי ניקיון איכותיים מבטיחים ניקיון ברמה הגבוהה ביותר.

בין השירותים ש.חברת ניקיון לכל סוגי ניקיון ופוליש מציעים
• ניקיון לפני מעבר דירה. ניקיון בית חדש
•הברקת רצפות
•ניקיון בתים. ניקיון אחרי שיפוץ. ניקיון בתים חדשים. ניקיון דירות
•חידוש רצפות. פוליש רצפות. ניקוי רצפות
•פוליש קריסטל
•פוליש וקס
•הסרת שטיחים ודבק מרצפה
•פוליש וניקיון
 +מחלקת צבע
וזה רק חלק משרותי ניקיון של המקצוענים חברת ניקיון. חברת פוליש. חייגו .0526228855. ל.חברת ניקיון.  פריסה ארצית מדרום ועד צפון.


shine-floor-waxingolf-housesחברת פולישניקיון לדירות חדשות